UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie trenerze dziękuję że pan spełnił moje prośby ,żeby od początku zagrał Demianiuk.Ale po co grał Fidziu cały mecz.Ressel też powinien wejść już w 46 minucie.Ale brawo.Oli.pia tak trzymać.Bardzo ciężki mecz nas czeka 500 km od Elbląga.U siebie jechać z kurczaka i.A na wyjazdach zremisować.