UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie trenerze dziękuję że pan spełnił moje prośby ,żeby od początku zagrał Demianiuk.Ale po co grał Fidziu cały mecz.Ressel też powinien wejść już w 46 minucie.Ale brawo.Oli.pia tak trzymać.Bardzo ciężki mecz nas czeka 500 km od Elbląga.U siebie jechać z kurczaka i.A na wyjazdach zremisować.


Anuluj