UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto idzie? Nikt poza dziećmi biskupami i dziadkami nikt. Jakoś Francja to spokojny kraj i nic nie biegalo po ulicach!
Widzący Elblążanin
Kto idzie? Nikt poza dziećmi biskupami i dziadkami nikt. Jakoś Francja to spokojny kraj i nic nie biegalo po ulicach!
Widzący Elblążanin