UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto idzie? Nikt poza dziećmi biskupami i dziadkami nikt. Jakoś Francja to spokojny kraj i nic nie biegalo po ulicach!

Widzący Elblążanin

Anuluj