Wybrany wątek opinii

Niezły cyrk w XXI wieku
(2019.04.18)
I co z tego, że XXI wiek? Bóg jest wieczny. Za kolejne 2 tysiące lat też będzie istniał.
(2019.04.18)
"I co z tego, że XXI wiek? Bóg jest wieczny" - Tylko czyj Bóg. Nasz, czy ich.
(2019.04.18)
Cyrk to mało powiedziane - ciemnogród w pełnej krasie
Kuśtyk (2019.04.18)
Powrót do komentarzy