Wybrany wątek opinii
Niezły cyrk w XXI wieku
Do moderacji
Odpowiedz
29
30
I co z tego, że XXI wiek? Bóg jest wieczny. Za kolejne 2 tysiące lat też będzie istniał.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
"I co z tego, że XXI wiek? Bóg jest wieczny" - Tylko czyj Bóg. Nasz, czy ich.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Cyrk to mało powiedziane - ciemnogród w pełnej krasie
Do moderacji
Odpowiedz
3
4