UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Solder - Naprawdę we Francji spotkałem masę WESOŁYCH, ŻYCZLIWYCH, UŚMIECHNIĘTYCH ludzi w odróżnieniu do naszej smutno zawistnej Polski. Tam nieznajomi z uśmiechem mówią Ci - bon jour. Nie pisz głupot o hordach bo to nieprawda!


Anuluj