A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ostatnia akcja Lublina trwała 90 sekund także trochę długo
Nie komentuje bo nie lubie, ale ten jeden raz to zrobie. Ten mecz był do wygrania, ale decyzje trenera - dla mnie osobiście przekreśliły zwycięstwo. Brawo za walke dla dziewczyn!
Szukasz dziury w całym. Akcja, łapa. Faul za faulem i tak to idzie. A rzut Gęgi petarda. Dostały dwiema nie jedną więc zasłużenie.
Asia i Tatiana to był Wasz mecz. Od przyjścia Wagi rozegranie jakoś lepiej wygląda a tak psioczyli, że upadła gwiazda wróciła do składu. A Świerżewska pakuj się już na Fiordy i tam pokazuj taki poziom jak dziś...
Do psychofanki J. Wagi: To Patrycja będzie zdobywac doświadczenie w silnej lidze norweskiej i zarabiać dobre pieniądze. To Patrycja dostała powołanie do Reprezentacj Polski i to z Patrycją, jako kapitam zespołu nie ma przestojów w grze i wszystkich przegranych końcówek meczów, wiec może tak odrobine szacunku wobec Patrycji i nie zazdrość. Patka pozdrowienia od normalnych kibiców!
Pamiętam jak przed sezonem malkontenci, dyletanci i zakompleksione trolle internetowe typowały, ze Start będzie walczył o utrzymanie w tym sezonie a dzis wszyscy już wiemy, ze Start ciagle jest w walce o 3 miejsce i w najgorszym wypadku te w większości bardzo młode dziewczyny zajmą 6 miejsce a Start z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Tak dobrze grajÄ…cego w obronie Startu dawno nie widzialem. ..
Odwal się od Świerżewskiej... Dziewczyna gra bardzo dobry sezon a Ty po jednym słabszym meczu rzucasz takie teksty.. Brawo prawdziwy Kibicu!!!!
Dobry sezon? Na meczach z ogórkami coś tam porzucała. Sam siebie określiłeś prawdziwym kibicem ? Brawo. Piach gra a wchodzimy w najważniejszą fazę sezonu. Zero myślenia i często gęsto gra pod siebie, nieprzygotowane rzuty w siatkę itd. Statystykę masz dwóch ostatnich meczy.
Ale co jeszcze Patrycja? Medal zrobi z czekolady... Chory człowieku spójrz na grę zespołu. Jak współpracują w ataku. Hanna, Waga, Budyń itd. Odezwał się psychofan talentu Patrycji S. prawdziwa gwiazda, skauci norwescy to chyba niewidomi są. Pisałem dawno dawno, że spiepszy z Elbląga przy pierwszej okazji to jej bronili. Ale skoro tak Ci Waga nie leży w składzie odejmij jej bramki i policz. Ile tam Pati dziś rzuciła? Skuteczność jaka? Nasza reprezentacja zaczyna kuleć właśnie przy takich powołaniach.