UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobry sezon? Na meczach z ogórkami coś tam porzucała. Sam siebie określiłeś prawdziwym kibicem ? Brawo. Piach gra a wchodzimy w najważniejszą fazę sezonu. Zero myślenia i często gęsto gra pod siebie, nieprzygotowane rzuty w siatkę itd. Statystykę masz dwóch ostatnich meczy.