UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry sezon? Na meczach z ogórkami coś tam porzucała. Sam siebie określiłeś prawdziwym kibicem ? Brawo. Piach gra a wchodzimy w najważniejszą fazę sezonu. Zero myślenia i często gęsto gra pod siebie, nieprzygotowane rzuty w siatkę itd. Statystykę masz dwóch ostatnich meczy.


Anuluj