UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam jak przed sezonem malkontenci, dyletanci i zakompleksione trolle internetowe typowały, ze Start będzie walczył o utrzymanie w tym sezonie a dzis wszyscy już wiemy, ze Start ciagle jest w walce o 3 miejsce i w najgorszym wypadku te w większości bardzo młode dziewczyny zajmą 6 miejsce a Start z meczu na mecz gra coraz lepiej.


Anuluj