UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale co jeszcze Patrycja? Medal zrobi z czekolady... Chory człowieku spójrz na grę zespołu. Jak współpracują w ataku. Hanna, Waga, Budyń itd. Odezwał się psychofan talentu Patrycji S. prawdziwa gwiazda, skauci norwescy to chyba niewidomi są. Pisałem dawno dawno, że spiepszy z Elbląga przy pierwszej okazji to jej bronili. Ale skoro tak Ci Waga nie leży w składzie odejmij jej bramki i policz. Ile tam Pati dziś rzuciła? Skuteczność jaka? Nasza reprezentacja zaczyna kuleć właśnie przy takich powołaniach.