UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mucha Plujka - do Mucha Plujka zgadza sie jest duzo wieksza tolerancja w tych krajah tylko jezeli w tym stanie popełnisz najmniejsze wykroczenie jestes karany za jazde pod wpływem, a do tego w tych krajach jest "troszke" inna swiadomosc kierowcow co do picia i jazdy

wiem