UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mucha Plujka - do Mucha Plujka zgadza sie jest duzo wieksza tolerancja w tych krajah tylko jezeli w tym stanie popełnisz najmniejsze wykroczenie jestes karany za jazde pod wpływem, a do tego w tych krajach jest "troszke" inna swiadomosc kierowcow co do picia i jazdy

wiem

Anuluj