UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mucha Plujka - do Mucha Plujka zgadza sie jest duzo wieksza tolerancja w tych krajah tylko jezeli w tym stanie popełnisz najmniejsze wykroczenie jestes karany za jazde pod wpływem, a do tego w tych krajach jest "troszke" inna swiadomosc kierowcow co do picia i jazdy
wiem