UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam gdzie jest nasza policja? Tak wlasnie teraz pijaki jezdza po Kamienniku Wielkim to sa wasze lontrole?

Edek kamiennik

Anuluj