Wybrany wątek opinii

Krytykowanie nauczycieli i jednoczesne chwalenie się bez cienia żenady ukończonymi studiami, to schizofrenia w czystej postaci i należałoby udać się do lekarza. No chyba, że wszystkie szkoły kończyliście eksternistycznie.
(2019.04.15)
a co ma piernik do wiatraka. skonczylem rozne stopnie edulacji wiec tym bardziej wiem jak i ile pracuj i ze h.. im sie nalezy
(2019.04.15)
Studia to zupełnie inna bajka.Tam są wykładowcy z tytułami. Profesorowie,doktorzy habilitowani itd.Tam są ludzie z ogromną wiedzą. To zupełnie inny poziom wykształcenia .Bez porównania. Jaki oni włożyli wkład pracy ,żeby ten tytuł osiągnąć. To są specjaliści w danej dziedzinie.
(2019.04.15)
Nie porównuj nauczyciela podstawówki, gimnazjum czy szkoły średniej do kadry profosorow na studiach.To inny poziom jak ktoś napisał.
(2019.04.15)
Powrót do komentarzy