UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Studia to zupełnie inna bajka.Tam są wykładowcy z tytułami. Profesorowie,doktorzy habilitowani itd.Tam są ludzie z ogromną wiedzą. To zupełnie inny poziom wykształcenia .Bez porównania. Jaki oni włożyli wkład pracy ,żeby ten tytuł osiągnąć. To są specjaliści w danej dziedzinie.


Anuluj