UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........
To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........