UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda od lat więksi elbląscy pseudo pracodawcy są za chciwi i pazerni nie szanują ludzi do piekła z nimi na pohybel krwiopijcą.........


Anuluj