A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@bezpodpisu - a dziadek to ty stary komunista, to i ormowiec to może i TW, a tak bliżej mi do kiboli i narodowców i nacjonalistów niż do lewacko liberalnych pe. .. .. łów
@slawekel1 - Młody człowieku, chyba jak na nauczyciela to chyba jesteś niedouczony, taki, ,pistolet, ,szukający sławy lub uznania. .. .zajmij się czymś bardziej użytecznym. .. .. do propagandy się nie nadajesz. .. .
pił, palił i żył 84 lata, przez 40 lat biorąc wysoką emeryturę, pozazdrościć. .
Panie Koliński, dlaczego używa Pan homofobicznego, obrażającego uczucia wierzących znaku ukazującego krzyż skierowany na dół notabene kojarzący się z satanizmem?
spytajcie o dalszych losach tego "ofucera" towarzysza Wyszyńskiego z milicji pewnie był w jego związku emerytów
Jest sposób na pozbycie się aktywistów LGBT ze szkół. Wystarczy znowelizować prawo oświatowe. Artykuł 86 prawa oświatowego zabrania prowadzenia działalności politycznej na terenie szkół. Należy go rozszerzyć o zakaz homopropagandy.
To dobrze, że publikują, powinno być to jawne, jak w USA tabliczka przed domem kto kapuś lub ubowiec/KBW/SB/WSI/ZOMO itp, żeby ludzie wiedzieli.
@bezpodpisu - a stary człowieku cieszę że tak dobrze się znamy, ale nauczyciele są wszyscy nie douczeni dlatego będą strajkować
@slawekel1 - Przyzwoitość nakazuje mi zakończyć tę wymianę, ,zdań, ,. .. .
@Zen - A może doczekamy tabliczek z, ,pisowskimi aktywistami bardzo dobrej zmiany, ,. .. .