UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Koliński, dlaczego używa Pan homofobicznego, obrażającego uczucia wierzących znaku ukazującego krzyż skierowany na dół notabene kojarzący się z satanizmem?

eeeeeee

Anuluj