UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Koliński, dlaczego używa Pan homofobicznego, obrażającego uczucia wierzących znaku ukazującego krzyż skierowany na dół notabene kojarzący się z satanizmem?
eeeeeee
Panie Koliński, dlaczego używa Pan homofobicznego, obrażającego uczucia wierzących znaku ukazującego krzyż skierowany na dół notabene kojarzący się z satanizmem?
eeeeeee