UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bezpodpisu - a stary człowieku cieszę że tak dobrze się znamy, ale nauczyciele są wszyscy nie douczeni dlatego będą strajkować

slawekel1

Anuluj