36
23.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
40 lat utrzymywania pasożyta, przepracował na sluzbie ruskich 20 lat, a potem pasozytowal 40 lat za kasę tych których szpiegowało ....takie rzeczy tylko w Polsce, przecież ten koleś powinien mieć cofnięte wszystkie socjalne już w1990 roku, jakim cudem żył sobie za kasę Polaków do 2004roku?
Księgowość (2019.03.25)

info

2  
  2
@bezpodpisu - kończ waść wstydu oszczędz
slawekel1 (2019.03.26)
Panie Ślaski jeżeli pan coś pisze proszę dokładnie sprawdzić źródło i przedstawić wszystkie fakty a nie tylko to co pan uważa za istotne ja posiadam szereg innych dokumentów i przedstawianie w taki sposób uważam za obrazę oczywiście będę dochodzić sprawiedliwości na drodze sądowej bo takich "madrusiow "jak pan w trakcie doktoratu było więcej ale informacje macie nie kapletne!!!!
Rodzina (2019.03.28)
@Rodzina - Cwaniactwo na topowym kursie pisowskie, ,prawdy, ,o rzeczywistości. .. .. tak tak panie śliski. .. ..
Rudama (2019.04.03)
Elita PRLu. Jednego dnia srali za stodołą, drugiego mogli zostać kimś ważnym.
Władca (2019.08.19)

info

0  
  0
Elita PRLu. Jednego dnia srali za stodołą, drugiego mogli zostać kimś ważnym.
Władca (2019.08.19)

info

0  
  0