A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kresowy - Takich nam zafundowały USA, Anglia dając w prezencie Stalinowi, żeby się pozbyć" polskiego problemu". Czytaj prawdziwe materiały historyczne. Dopiero jak na zachodzie powstała nadprodukcja dóbr, przypomnieli sobie o " demoludach", że tym będzie można sprzedawać jedzenie, samochody ( szroty) itp. Teraz walczą o ukraiński rynek zbytu. ..
@koliński lepiej siedzieć cicho i uchodzić za mędrca niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Ale ty tego i tak nie zrozumiesz.
Czemu mają służyć te artykuły? Nawet jeśli ci ludzie byli w SB to czy to jest odpowiednie miejsce na publikowanie tego typu informacji? Posługiwanie sie w artykułach fotografiami/wizerunkami tych ludzi oraz ich prywatnymi danymi łamie podstawowe założenia RODO. Myślę że to niezgodne z prawem i powinny się tym tematem zainteresować odpowiednie organy.
podać nazwisko
widać po łapkach jaki jest stosunek do tych kreatur, na ogół niby zle ale nie do końca, takie były czasy i ty podobne bzdury i tłumaczenia, to było dawno i nie na znaczenia, znieczulica i zero wiadomości.
@slawekel1 - czy teraz to anioły pisowskie bez skazy?
Skończyły się papiery o dziadku teraz robi doktorat o, ,bezpiecznikach, ,? Czyżby był kandydatem na stołek?Bo może jest przeciw strajkowi nauczycieli?
@RobertKoliński - Nie na temat towarzyszu Koliński
@bezpodpisu - BEZPODPISU że jesteś komuchem to każdy wie bo plujesz PATRIOTOM W TWARZ, ale tęczowe gejostwo nie przejdzie, nie z nami te numery BRUNER
@slawekel1 - Czy ty sobie prawo do ubliżania zwykłym ludziom zawłaszczyłeś? Darcie japy w przemarszach kibolskich nie upoważnia do bycie, ,carem i bogiem, ,nawet w Elblągu. Jacy patrioci? To iż piszesz pod dyktando esemesów pisowskich nie robi z kibola, ,patrioty, ,. Jak wyglądały czasy w latach 1946-1956 w Elblągu doskonale pamiętam. Pamiętam także, ,obecnych teraz w pisie patriotów, ,co to wtedy młodsi o 40-50 lat wykazywali się aktywnością! Także tych elbląskich. Więc młody człowieku nie ucz mnie patriotyzmu! Zorganizowanie grupki narodowców na potrzeby pisowskie także nie jest bezinteresowne.