Wybrany wątek opinii

Drogi autorze, pomijając już fakt, że może dla równowagi i zabawy zacytowałby Pan kilka teczek styropianowych kapusiów czy kościelnych "inteligentów", którzy donosili organom bezpieczeństwa i kapowali na swoich kumpli i działaczy opozycji, to wyżywanie się na człowieku z podstawowym wykształceniem (jako historyk zdaje się powinien Pan wiedzieć jak wyglądał poziom edukacji w sanacyjnej Polsce) świadczy zaprawdę o bardzo marnym obiektywizmie i jest cokolwiek żenujące. Napisz Pan coś np. o kulisach zostania generał-kapelanem z kilkunastotysięczną emeryturą przez "Flaszkę" Głódzia, pozrywamy boki razem;]
RobertKoliński (2019.03.23)
@RobertKoliński - przestań człowieku już się kompromitować i nie broń czegoś czego nie da się obronić, wiem że dużo jest potomków katów ubeckich, milicjantów sadystów i innej komunistycznej swołoczy która broni swoich dziadków i ojców
slawekel1 (2019.03.23)
@slawekel1 - czy teraz to anioły pisowskie bez skazy?
bezpodpisu (2019.03.24)
@RobertKoliński - Nie na temat towarzyszu Koliński
Olo1 (2019.03.24)
@bezpodpisu - BEZPODPISU że jesteś komuchem to każdy wie bo plujesz PATRIOTOM W TWARZ, ale tęczowe gejostwo nie przejdzie, nie z nami te numery BRUNER
slawekel1 (2019.03.24)
@slawekel1 - Czy ty sobie prawo do ubliżania zwykłym ludziom zawłaszczyłeś? Darcie japy w przemarszach kibolskich nie upoważnia do bycie, ,carem i bogiem, ,nawet w Elblągu. Jacy patrioci? To iż piszesz pod dyktando esemesów pisowskich nie robi z kibola, ,patrioty, ,. Jak wyglądały czasy w latach 1946-1956 w Elblągu doskonale pamiętam. Pamiętam także, ,obecnych teraz w pisie patriotów, ,co to wtedy młodsi o 40-50 lat wykazywali się aktywnością! Także tych elbląskich. Więc młody człowieku nie ucz mnie patriotyzmu! Zorganizowanie grupki narodowców na potrzeby pisowskie także nie jest bezinteresowne.
bezpodpisu (2019.03.24)
@bezpodpisu - a dziadek to ty stary komunista, to i ormowiec to może i TW, a tak bliżej mi do kiboli i narodowców i nacjonalistów niż do lewacko liberalnych pe. .. .. łów
slawekel1 (2019.03.24)
@slawekel1 - Młody człowieku, chyba jak na nauczyciela to chyba jesteś niedouczony, taki, ,pistolet, ,szukający sławy lub uznania. .. .zajmij się czymś bardziej użytecznym. .. .. do propagandy się nie nadajesz. .. .
bezpodpisu (2019.03.24)
@bezpodpisu - a stary człowieku cieszę że tak dobrze się znamy, ale nauczyciele są wszyscy nie douczeni dlatego będą strajkować
slawekel1 (2019.03.25)
@slawekel1 - Przyzwoitość nakazuje mi zakończyć tę wymianę, ,zdań, ,. .. .
bezpodpisu (2019.03.25)
@bezpodpisu - kończ waść wstydu oszczędz
slawekel1 (2019.03.26)
Powrót do komentarzy