Wybrany wątek opinii
Drogi autorze, pomijając już fakt, że może dla równowagi i zabawy zacytowałby Pan kilka teczek styropianowych kapusiów czy kościelnych "inteligentów", którzy donosili organom bezpieczeństwa i kapowali na swoich kumpli i działaczy opozycji, to wyżywanie się na człowieku z podstawowym wykształceniem (jako historyk zdaje się powinien Pan wiedzieć jak wyglądał poziom edukacji w sanacyjnej Polsce) świadczy zaprawdę o bardzo marnym obiektywizmie i jest cokolwiek żenujące. Napisz Pan coś np. o kulisach zostania generał-kapelanem z kilkunastotysięczną emeryturą przez "Flaszkę" Głódzia, pozrywamy boki razem;]
Do moderacji
Odpowiedz
35
23
@RobertKoliński - przestań człowieku już się kompromitować i nie broń czegoś czego nie da się obronić, wiem że dużo jest potomków katów ubeckich, milicjantów sadystów i innej komunistycznej swołoczy która broni swoich dziadków i ojców
Do moderacji
Odpowiedz
21
24
@slawekel1 - czy teraz to anioły pisowskie bez skazy?
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@RobertKoliński - Nie na temat towarzyszu Koliński
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@bezpodpisu - BEZPODPISU że jesteś komuchem to każdy wie bo plujesz PATRIOTOM W TWARZ, ale tęczowe gejostwo nie przejdzie, nie z nami te numery BRUNER
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@slawekel1 - Czy ty sobie prawo do ubliżania zwykłym ludziom zawłaszczyłeś? Darcie japy w przemarszach kibolskich nie upoważnia do bycie, ,carem i bogiem, ,nawet w Elblągu. Jacy patrioci? To iż piszesz pod dyktando esemesów pisowskich nie robi z kibola, ,patrioty, ,. Jak wyglądały czasy w latach 1946-1956 w Elblągu doskonale pamiętam. Pamiętam także, ,obecnych teraz w pisie patriotów, ,co to wtedy młodsi o 40-50 lat wykazywali się aktywnością! Także tych elbląskich. Więc młody człowieku nie ucz mnie patriotyzmu! Zorganizowanie grupki narodowców na potrzeby pisowskie także nie jest bezinteresowne.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
@bezpodpisu - a dziadek to ty stary komunista, to i ormowiec to może i TW, a tak bliżej mi do kiboli i narodowców i nacjonalistów niż do lewacko liberalnych pe. .. .. łów
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@slawekel1 - Młody człowieku, chyba jak na nauczyciela to chyba jesteś niedouczony, taki, ,pistolet, ,szukający sławy lub uznania. .. .zajmij się czymś bardziej użytecznym. .. .. do propagandy się nie nadajesz. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@bezpodpisu - a stary człowieku cieszę że tak dobrze się znamy, ale nauczyciele są wszyscy nie douczeni dlatego będą strajkować
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@slawekel1 - Przyzwoitość nakazuje mi zakończyć tę wymianę, ,zdań, ,. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@bezpodpisu - kończ waść wstydu oszczędz
Do moderacji
Odpowiedz
0
2