UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

żenada, ani składu ani ładu Ruch zdecydowanie lepszy, transfery znowu niewypał, dalej niema komu strzelać, kopanina aby do przodu, taktyki zero itd. trenerze do roboty potrzebny wstrząs puki nie jest za póżno !

major