UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i spadek Olimpia musiała wygrać a u siebie remisując na wyjazdach przegrywając to 3 liga wita za 5 kolejek już Stomil pokazał że się da znów wygrali i się utrzymają a skład zebrali na 3 dni przed meczem może w olimpi to zrobić postawić na ludzi za 500-1000zl którym się chce niż płacić gwiazdom po 5-10 tys