A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale SRODO po to właśnie zostało wprowadzone przez komunistów, żeby ukrywać dane bandytów.
Tak się kończy lans po ,, embląsku ? Rudy vel Farbowany i jego żonka Monika M...cz balowali w Sopocie nie raz i na insta brylowali w chanelach , manolo , loui i Versace szpan na maksa, a teraz rudy ukrywa się!!!! Wesele na 300 osób i Zenek do kotleta grał w chali na Grunwaldzkiej a teraz zostanie pod celą Ino Boys - Wolność !!!! Stare Polskie przysłowie mówi : Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nie !!!!!
Toć na stronie elblakiej policji jest z nazwiska podany f. I. L. O. N. O. W. I. C. Z.
A tu niby Przemo f hahha
Też mnie to śmieszy, wszędzie jest list gończy, zdjęcie i imię i nazwisko nawet rodziców a tu Przemysław F. .i. ł. o. n. o. wicz
ulala podobno ten giguś wyłudził dotacje na 3 miliony zł i balował z żoną po Sopocie, 3 miliony to tyle ile kosztował remont hangaru dla Wcisły i jego kolesi z naszych podatków
mam nadzieje że go szybko złapią
Elbląska małomiasteczkowa klika zetrzeć ich na proch,bo dlatego tu tak mamy jak mamy.............i się nie zmieni
A czy ktoś wie jak pracuje się w firmach tej rodziny F. bo widzę, że codziennie niemal rekrutują na okrągło na te same stanowiska czyli, świadczy to raczej o tym, że nikt tam raczej miejsca nie zagrzewa. ..
Naucz sie ortografii a później sie wypowiadaj, bo napisanie hala przez ch jest karygodne.
oj pan ferrari wpadł, jak mi przykro. .. .