UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy ktoś wie jak pracuje się w firmach tej rodziny F. bo widzę, że codziennie niemal rekrutują na okrągło na te same stanowiska czyli, świadczy to raczej o tym, że nikt tam raczej miejsca nie zagrzewa. ..

Jacques