UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ktoś wie jak pracuje się w firmach tej rodziny F. bo widzę, że codziennie niemal rekrutują na okrągło na te same stanowiska czyli, świadczy to raczej o tym, że nikt tam raczej miejsca nie zagrzewa. ..

Jacques

Anuluj