UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląska małomiasteczkowa klika zetrzeć ich na proch,bo dlatego tu tak mamy jak mamy.............i się nie zmieni
Elbląska małomiasteczkowa klika zetrzeć ich na proch,bo dlatego tu tak mamy jak mamy.............i się nie zmieni