45
13.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja szukam baby na pole i do garów.
Żuławskie Psy. (2019.03.13)
nie nie nie to pomyłka biznesmen to był jego ojciec a on to zwykły łach, synek tatusia który w życiu robotą się nie parał.
BujajWrotki (2019.03.13)

info

25  
  3
Proponuję Bojkot tych firm nieuczciwych,i niech normalni ludzie się z tamtąd pozwalniają i zamknąć to dziadostwo na 4 spusty
(2019.03.13)

info

18  
  0
Jak ktoś płaci5 zł to już jest przestębstwo nikt normalny nawet ze wschodu europy za tyle nie pracuje
(2019.03.13)

info

10  
  0
A do pip zastanawialiście się że większosć pseudo firm płaci podatek od zatrudnionych z najniższej krajowej przy aprobacie pracowników z prowincji bo dostaną pare zł pod stołem,a kto chce coś z tym zrobić już jes be i się tej osoby pozbywają,
(2019.03.13)

info

9  
  0
Typowy elbląski Janusz byznesu - dorobić się oszukując wszystkich na prawo i lewo, płacić najniższa krajowa i na pokaz wziąć Porsche w leasingu, a kapitał na foremkę dostać od tatusia komucha
(2019.03.13)

info

26  
  0
F. .. .. cz?
(2019.03.13)

info

6  
  0
Pomogę. .... Bez ludzi ?
SZYBKI (2019.03.13)
@SZYBKI - konkurencyjny portal podal juz ze nazwisko to Filonowicz, jest tez zdjecie, ale POrtel chyba sie boi ze tata reklam juz nie wykupi u nich :)
(2019.03.13)
"Bynajmniej tak można wyczytać na internecie." - no to można wyczytać, czy nie można wyczytać? To zdanie nie ma sensu!
(2019.03.13)