A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nawet nie próbujcie się w takich obozach przyjmować do pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CBŚ niech wszystkich tych pseudo pracodawców pozamyka,a majątki na Skarb Państwa albo przeznaczyć na hospicja
co sie przyczepili do przema a kto tera polata lambo po starym miescie z uczesana monia i pofabowanym lekko przyczernionym przemko mial chlop fantazje, co prawda nie za swoje ale tera kto polata zibi
Jak czytam niektóre komentarze tego typu to pomino, ze gosc nawywijał zastanawiam sie co za nienawiść w was siedzi, wy niespełnione.
Monika odpuść nie broń go ????
i sobie lambo kupił a później drugie
toc z tego co kiedys mowil budowali hotel na malediwach z tate :P
a co z Przemkiem M? wszystkie art znikneły?
Jeden udaje że nie ma pieniędzy, ale buduje dwie wieże. .. .Kaina i Abla za miliardy. .. i nic sie nie dzieje. .. coś tu zle pachnie. ..
Wyobraźnię to on miał bujną, szkoda że nie na Marsie z Elonem Mask który zapewne budował FiłonSpacX One dla nich buhehehe ale jemu nawet rakietu nie była potrzebna do odlotu