UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Boziu, moje dziecko odkąd poszło do szkoły to samo chodzi i wraca i samo w domu siedzie, gdy jestem w pracy. Chodzi tez na zakupy i do koleżanki 3 bloki dalej. A co dopiero 8 letnie dziecko. Przecież to już duża dziewczyna. Ludzie mają nie pić do 18stki swoich pociech??