UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz dziecko pod opieką to jesteś za nie prawnie odpowiedzialny. W zasadzie nie można sobie pozwolić nawet na piwko. To się nazywa odpowiedzialność i dojrzałość. A teściowej polej całą szklanę jak ma ochotę.

Wrr

Anuluj