UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz dziecko pod opieką to jesteś za nie prawnie odpowiedzialny. W zasadzie nie można sobie pozwolić nawet na piwko. To się nazywa odpowiedzialność i dojrzałość. A teściowej polej całą szklanę jak ma ochotę.
Wrr