UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@(Nie)Wolnykraj - masz dziecko pod opieką to już nic nie możesz, jedynie do kościoła możesz iść a na imieniny zabronione kategorycznie chyba ze teściowa należy do moherów to tak, w ogóle nic dziś nie można o ile nie masz układów bo jak masz to mozesz nawet sam kierować wracając po pijaku od teściowej
moher