UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wstyd Wam, że dziecko ogląda wstawionych rodziców i słucha, nie zawsze mądrej rzmowy podczas piknikowej biesiady?Czy nie ma innych form rozrywki? Dlaczego imieniny u teściowej kojarzą się większości z alkoholem?Dlaczego Polak zawsze znajdzie okazję do wypicia, a jak już pije, to po, aby się upić.

babunia

Anuluj