A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chciecie strzelac do do jakiegos iraku czy gdzies do syri strzelac w lesie do zwierzat ktore nie bronia sie co to za frajda strzelać do czegos co nie moze podjac walki!!! A uwazaja sie za takich ostrych panow.
Popieram myśliwi powinni być karani szczególnie surowo
nic sie nie stało polaki nic sie stało
@RobertKoliński - Nie uogólniaj znam osobiscie wielu myśliwych i na pewno nie są zdemoralizowani, a ty kim jesteś, żeby wydawać takie osądy ?
Myśliwi jak chcą sobie postrzelać to niech idą na strzelnice, ale na taką, gdzieś daleko od zabudowań np. na poligonie a nie strzelają do biednych zwierząt czasami tuż koło zabudowań, strasząc zwierzęta domowe no i oczywiście także mieszkańców.
mnie też nie wzruszyła smierć mysliwego, doświadczył tego co sam czynił
wszyscy mysliwi maja wypaczoną psychę, przyjemność sprawia im zabijanie zwierząt, doświadczył tego co sam czynił, super-jednego oprawcy mniej
@Zen - zwierzeta maja też prawo zyć, lasy to ich naturalne srodowisko, to my ludzie wycinamy lasy budujemy osiedla place zabaw a potem przerazenie ze duzo dzików, to egoistyczny człowiek ingeruje w środowisko zwierząt bo uważa że jest bogiem na tym świecie zapominając ze jest największym szkodnikiem na tej ziemi
@HollyMolly - Musiał być nawalony jak stodoła po żniwach, żeby nie widzieć człowieka który niby machał latarką. ..
Przed sądem stoi myśliwy oskarżony o postrzelenie kolegi :
- Kiedy zorientował się pan że to pomyłka - pyta sędzia.
- Kiedy dzik strzelił do mnie - odpowiada oskarżony.
Bez komentarza.