37
07.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chciecie strzelac do do jakiegos iraku czy gdzies do syri strzelac w lesie do zwierzat ktore nie bronia sie co to za frajda strzelać do czegos co nie moze podjac walki!!! A uwazaja sie za takich ostrych panow.
Czlowiek (2019.03.08)

info

3  
  2
Popieram myśliwi powinni być karani szczególnie surowo
(2019.03.08)
nic sie nie stało polaki nic sie stało
masdert (2019.03.08)

info

1  
  0
@RobertKoliński - Nie uogólniaj znam osobiscie wielu myśliwych i na pewno nie są zdemoralizowani, a ty kim jesteś, żeby wydawać takie osądy ?
el (2019.03.08)
Myśliwi jak chcą sobie postrzelać to niech idą na strzelnice, ale na taką, gdzieś daleko od zabudowań np. na poligonie a nie strzelają do biednych zwierząt czasami tuż koło zabudowań, strasząc zwierzęta domowe no i oczywiście także mieszkańców.
(2019.03.08)

info

3  
  0
mnie też nie wzruszyła smierć mysliwego, doświadczył tego co sam czynił
anka2 (2019.03.08)
wszyscy mysliwi maja wypaczoną psychę, przyjemność sprawia im zabijanie zwierząt, doświadczył tego co sam czynił, super-jednego oprawcy mniej
obrońcaprawzwierzat (2019.03.08)

info

3  
  1
@Zen - zwierzeta maja też prawo zyć, lasy to ich naturalne srodowisko, to my ludzie wycinamy lasy budujemy osiedla place zabaw a potem przerazenie ze duzo dzików, to egoistyczny człowiek ingeruje w środowisko zwierząt bo uważa że jest bogiem na tym świecie zapominając ze jest największym szkodnikiem na tej ziemi
anka4 (2019.03.08)
@HollyMolly - Musiał być nawalony jak stodoła po żniwach, żeby nie widzieć człowieka który niby machał latarką. ..
(2019.03.08)
Przed sądem stoi myśliwy oskarżony o postrzelenie kolegi : - Kiedy zorientował się pan że to pomyłka - pyta sędzia. - Kiedy dzik strzelił do mnie - odpowiada oskarżony. Bez komentarza.
overt (2019.03.08)

info

4  
  0