UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciecie strzelac do do jakiegos iraku czy gdzies do syri strzelac w lesie do zwierzat ktore nie bronia sie co to za frajda strzelać do czegos co nie moze podjac walki!!! A uwazaja sie za takich ostrych panow.

Czlowiek

Anuluj