UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chciecie strzelac do do jakiegos iraku czy gdzies do syri strzelac w lesie do zwierzat ktore nie bronia sie co to za frajda strzelać do czegos co nie moze podjac walki!!! A uwazaja sie za takich ostrych panow.
Czlowiek