UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myśliwi jak chcą sobie postrzelać to niech idą na strzelnice, ale na taką, gdzieś daleko od zabudowań np. na poligonie a nie strzelają do biednych zwierząt czasami tuż koło zabudowań, strasząc zwierzęta domowe no i oczywiście także mieszkańców.


Anuluj