UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myśliwi jak chcą sobie postrzelać to niech idą na strzelnice, ale na taką, gdzieś daleko od zabudowań np. na poligonie a nie strzelają do biednych zwierząt czasami tuż koło zabudowań, strasząc zwierzęta domowe no i oczywiście także mieszkańców.