37
07.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
postrzelić znajomego to nie grzech,
(2019.03.08)

info

0  
  0
To była nieuwaga, rzadki statystycznie wypadek, zaś to co się dzieje na szosach to świadome zabijanie, lub okaleczanie ludzi, a niekiedy i nie ma sprawcy ! Amen.
(2019.03.08)

info

3  
  0
Czy pan Andrzej jest z piSS? - odpowiedz na to pytanie może to co być kluczowa dla pana Macieja. Jeżeli tak, powinna być okolicznością łagodzącą.
zającpoziomka (2019.03.08)

info

3  
  0
i to jest sport
(2019.03.09)

info

0  
  0
Karma wraca. Szkoda że w łeb nie dostał
Rocco41 (2019.03.09)
polecam o zapoznanie sie ze strona dotyczaca tego co dzieje sie w okregu sadow w elblagu i w sadzie rejonowym w elblagu uchwaly elblaski;-)
Wiera (2019.03.12)

info

0  
  0
Co za nieodpowiedzialny młotek
(2021.10.29)

info

0  
  0