A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
postrzelić znajomego to nie grzech,
To była nieuwaga, rzadki statystycznie wypadek, zaś to co się dzieje na szosach to świadome zabijanie, lub okaleczanie ludzi, a niekiedy i nie ma sprawcy ! Amen.
Czy pan Andrzej jest z piSS? - odpowiedz na to pytanie może to co być kluczowa dla pana Macieja. Jeżeli tak, powinna być okolicznością łagodzącą.
i to jest sport
Karma wraca. Szkoda że w łeb nie dostał
polecam o zapoznanie sie ze strona dotyczaca tego co dzieje sie w okregu sadow w elblagu i w sadzie rejonowym w elblagu
uchwaly elblaski;-)
Co za nieodpowiedzialny młotek