Wybrany wątek opinii

@Takie moje zdanie - Dwóch, trzech może przypłynie. Zobaczą elbląską biedę z nędza i więcej nie wrócą.
(2019.02.20)
No Jak zobacza takiego goscia jak ty to na pewno uciekna.
Realista1 (2019.02.20)
Powrót do komentarzy