UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rosja i PO sprzeciwia się budowie przekopu, czyli to słuszna decyzja. PO-PSL ma na swoim koncie 3 letnie opóźnienie i dużo zaniedbań przy budowie Gazoportu w Świnoujściu, za to podpisali długoletni niekorzystny kontrakt na dostawy gazu z Rosji po najwyższych cenach. Czyżby działali w interesach Rosji, a nie Polski ?