UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Tak zwróciły się, a nawet zarabiają na siebie. Poczytaj trochę dane finansowe z funkcjonowania np. Stadionu w Warszawie czy stadionu w Lublinie - ten nie był budowany na mecze EURO 2012.Zobaczymy (mam jednak nadzieję że nie) ile końcowo wyniesie przekop którego tak bronisz, ile rocznie kosztuje utrzymanie drogi wodnej. Piszesz o atrakcji turystycznej, a jedną z największych jaką mamy Kanał Elbląski z pochylniami nie potrafimy docenić i dofinansować - dlaczego nie ma pieniędzy na udrożnienie drogi na j. Miłomłyn ? Chyba jesteś za bardzo ograniczony żeby zdać sobie sprawę z wydatków jakie trzeba ponieść by ten cyrk zwany portem elbląskim miał rację bytu. Na siłę nie musimy go utrzymywać, tak jak ludzie chorzy przy aparaturze - kiedyś trzeba odłączyć i dać odejść z godnością. Uważam że w Elblągu jest o wiele więcej inwestycji do zrealizowania z większym potencjałem.
Patryk12319023