UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patryk a wiesz co jak się da to można zrobić nawet NY. Najlepiej powiedzieć, że nic się nie da, nic nie można, nie opłaca się. A tak poważnie to jasno napisałem, że przeładunki w porcie się rozwijały do momentu wprowadzenia 3 letniej blokady przez Rosję. Dane są dostępne na stronie portu. Przełdunki spadły z kilkuset tysięcy ton rocznie do zera prawie to samo z ruchem pasażerskim. Sama Żegluga Gdańska i port rocznie tracili 2 milony 750 tys zł na pasażerach i opłatach portowych, a gdzie straty za przeładunki. Przecież w porcie miało być wożone i składowane kruszywo na budowę Autostrady A1 i to są fakty, a blokada to uniemożliwiła.
Gienek