UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gienek - a ile my tego zboża przejemy??? ponagabarytowe to jest bezpodstawne zaufanie do oszustów z pis, jeszcze dwie wieże przy przekopie wybudują, hotele dla milionów obcokrajowców. .. ech, marzyciel za dychę