Dlatego trzeba łowić na Zalewie Wiślanym tam można i opłaty mniejsze. A przecież ta sama ryba. 1234
Dlatego trzeba łowić na Zalewie Wiślanym tam można i opłaty mniejsze. A przecież ta sama ryba.