Wybrany wątek opinii
Dlatego trzeba łowić na Zalewie Wiślanym tam można i opłaty mniejsze. A przecież ta sama ryba.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ale jeszcze jedno troling jest dozwolony bo nic nie wspominają o tym w regulaminie i pobrali opłatę do karty.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0