Wybrany wątek opinii

Chętnie odkupię łódź. :p Oczywiście na preferencyjnych warunkach. BTW uczulam Policję na to co dzieje się w Elblągu. W granicach Portu Elbląg, do ostatniego dnia lutego jest zakaz połowu na spining ( 12.Na wodach rz. Elbląg w granicach Portu Elbląg, w okresie od 15.09.do ostatniego dnia lutego nie można prowadzić połowów wędką: 1) w godzinach od 17:00 – 7:00; 2) metodą polegającą na wyrzucaniu i ściąganiu sztucznej przynęty, zwaną „metodą spinningową”, a wędkarze namiętnie sobie walą między innymi w sandacze ( okres ochronny od 1 stycznia do 31 maja ), a od 1 marca do 30 kwietnia na wodach okręgu Elbląg jest okres ochronny okonia.
ijużdzwonimydopłokułatuły (2019.02.13)
Dlatego trzeba łowić na Zalewie Wiślanym tam można i opłaty mniejsze. A przecież ta sama ryba.
1234 (2019.02.13)
Powrót do komentarzy