UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja gram w pingponga na dolince. Kurcze w tym miescie mozemy miec piekna Bazantarnie z trasami dla spacerowiczow, włóczykijów, zrobić jeszcze z 3 trasy dla rowerów MTB, amfiteatr, w ktorym moga odbywać się spektakle teatralne, kabarety, mini koncerty, gore chrobrego ktora ma potencjal - oprocz nart mozna zrobic tam chociazby boiska do siatkowki, organizowac rozne turnieje, zawody, basen odkryty -- tyle jest a nie ma niczego. .. .


Anuluj