UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na muzeum pewnie można więcej kasy przekręcić. Po co komu to muzeum. Nikt tam nie chodzi. Idiotyzm. To jest ten kraj właśnie.
mamrot
Na muzeum pewnie można więcej kasy przekręcić. Po co komu to muzeum. Nikt tam nie chodzi. Idiotyzm. To jest ten kraj właśnie.
mamrot