UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na muzeum pewnie można więcej kasy przekręcić. Po co komu to muzeum. Nikt tam nie chodzi. Idiotyzm. To jest ten kraj właśnie.

mamrot

Anuluj