UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cenzura tu jak zwykle. Chciałem poddac pod głosowanie żeby na tym Dronie latał niejaki Jaś Fasola. Niech łyka moze zmądrzeje.
slakuir
Cenzura tu jak zwykle. Chciałem poddac pod głosowanie żeby na tym Dronie latał niejaki Jaś Fasola. Niech łyka moze zmądrzeje.
slakuir