UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cenzura tu jak zwykle. Chciałem poddac pod głosowanie żeby na tym Dronie latał niejaki Jaś Fasola. Niech łyka moze zmądrzeje.

slakuir

Anuluj